Profesionálni strihači psov Slovenska o.z.

PSPS o.z.

PSPS je občianske združenie zhromažďujúce ľudí s rovnakým záujmom - Profesionálnou úpravou psov.

PSPS vznikli v roku 2012 odčlenením skupiny členov od asociácie ASPS za cieľom združovať groomerov (strihačov) s profesionálnymi ambíciami v oblasti strihania psov a teda groomerov, ktorí chcú úpravu psov smerovať prednostne ku zachovávaniu štandardov daných plemien a ku zachovávaniu tradičných techník úprav, ktoré každé plemeno špecificky vyžaduje. Našim cieľom teda je nie len spokojnosť našich zákazníkov, ale aj to, aby daný pes naozaj spĺňal atribúty svojho plemena a aby jeho srsť bola ošetrená technikou, ktorú daný typ srsti potrebuje pre jej zdravý rast...

Našim cieľom je organizovať nemálo akcií pre našich členov, ale aj širšiu verejnosť za účelom skvalitňovania groomingu na Slovensku. PSPS spolupracuje s nemalým množstvom salónov, distribútorov so psou kozmetikou a inými potrebami pre psov a aj spolu s nimi plánujeme organizovať kurzy, školenia, workshopy, súťaže a iné príjemné akcie obohacujúce kynologickú verejnosť, nakoľko aj samotný grooming je neoddeliteľnou súčasťou psieho sveta.

Za založením PSPS o.z. stojí skvelý tým mladých ambicióznych ľudí, ktorí chcú slovenský grooming vytiahnuť na svetovú úroveň.

všeobecný kontakt pre PSPS: akcie.psps@gmail.com


TOPlist