Profesionálni strihači psov Slovenska o.z.

Členstvo v PSPS

Prečo byť členom Profesionálnych Strihačov Psov Slovenska ?

Odpoveď je jednoduchá. PSPS totiž zastrešuje strihačov, alebo inak - groomerov, ktorí vychádzajú z davu, chcú dokázať, že vedia a hlavne chcú vedieť viac, než bežní, ostatní strihači psov. Členovia PSPS si svojím členstvom dávaju za hlavné svoje predsavzatie upravovať psov v zmysle štandardov, v zmysle najvyššieho komfortu a zdravia ich chlpatých zverencov. Člen PSPS nie je len strihačom, je poradcom, priateľom a súčasťou života jeho zákazníkov.

Začínajúci člen, alebo ako mu my hovoríme - člen čakateľ, získava plnú podporu a neustálu pomoc starších členov. Získava automaticky zľavy na nákupy potrieb a pomôcok u vśetkých partnerov PSPS o.z. ktorých je čím ďalej - tým viac. Rovnako získava zľavy na všetky kurzy a akcie, ktoré PSPS organizuje, alebo sa na nich organizačne spolupodieľa (cca 5-7 kurzov ročne), čo opäť vychádza v ústrety neustálemu vzdelávaniu sa a rozširovaniu obzorov v oblasti dog-groomingu.

Ako sa stanete členom PSPS o.z. ? 

Jednoducho smiley Pošlete mail na adresu matrikára PSPS - vanda.plavinova@gmail.com s prosbou o zaslanie prihlášky do PSPS. Obratom vám bude zaslaná prihláška vo wordovom dokumente, ktorú vyplníte a odošlete nazad. Zaplatíte ročný členský poplatok vo výške 40,00 €. Po tomto procese sa stanete Členom PSPS - čakateľom na riadne členstvo. 

Ako sa stanete riadnym členom PSPS o.z. ?

Riadnym členom sa môže stať každý člen - čakateľ na riadne členstvo po tom, čo ho na riadne členstvo odporučí niektorý zo starších, riadnych členov. V podstate každý nový člen - čakateľ sa so začiatkom svojho členstva dostane pod "drobnohľad" :o) ostatných členov. Svojou aktivitou, svojimi úspechmi, svojou prácou, ktorú ostatní členovia postupne sledujú, sa krok po kroku dopracuváva ku svojmu odporúčaniu. Pokiaľ presvedčí jeho práca niektorého z riadnych členov, že "je hodný" označenia "Profesionálny strihač psov", ten ho odporučí na schválenie na najbližšej Členskej schôdzi, ktorá ho následne môže - ale aj nemusí schváliť.

TOPlist